Dodany: 2012-03-07 10:30:39
 

Formy obrotu gotówkowego i bezgotówkowegoWśród wielu form rozliczenia się biuro rachunkowe olsztyn wyróżnia formy bezgotówkowe i gotówkowe. Są to formy , które ujęte są jako ogólnoprzyjęte. Biuro rachunkowe olsztyn do tych bezgotówkowych zalicza płacenie kartami płatniczymi, czy bankomatowymi, a także to co często każdy z nas stosuje – czyli polecenia przelewu – stałe zlecenia.

 

Biuro rachunkowe olsztyn – do zleceń gotówkowych zalicza dowody wpłaty na konto, czy rozliczenie gotówko – ręka w rękę. Biuro rachunkowe uważa, że coraz częściej używamy form bezgotówkowych – co często w specjalistycznych analizach traktowane jest jako przepływ niezidentyfikowany środków, a więc zatracanie faktycznej płatności.

 

Formy bezgótówkowe są często przyczyną trudnej do oszacowania prawdziwej wartości danego rynku – danej gospodarki kraju. Jednak to właśnie na formy bezgotówkowe musimy się w dzisiejszych czasach przestawić, kiedy często jedynym pieniądzem jaki przy sobie mamy jest pieniądz plastikowy – karta płatnicza bądź bankomatowa..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Formy obrotu gotówkowego i bezgotówkowego
Nick: